• ViaGaming >
 • Duyurular >
 • viA Gaming l Etkinlik Duyurusu - 1

 • Merhabalar , viA Gaming Metin2 Sunucusunu daha oyun içerisinde daha keyifli hale getirmek için , yeni etkinlikler planlıyoruz. Bunlardan ilki olan '' Tahmin Et - Kazan '' etkinliğini sizlere tanıtmaktan mutluluk duyarız.


  Tahmin Et - Kazan Etkinliği Nedir ?

  - Tahmin Et - Kazan Etkinliği , VG Metin2 Sunucusunda oyun keyfini yaşarken , hem eğlenebileceğiniz , eğlenirken de hediyeler kazanabileceğiniz tamamen eğlence amacı ile oluşturulmuş bir etkinliktir. 

  - Etkinlik zamanlarımız oyun içerisinden duyuru şeklinde paylaşılacaktır. 

  - Bu etkinlikte futbol , basketbol vs. gibi branşlarda oynanacak olan maçların skorlarına dair siz değerli arkadaşlarımıza tahmin sorusu yönelteceğiz. Tahminlerinizi Kullanıcı Panelinizde yer alan '' BAŞVURU YAP '' bölüme girerek bizlere ulaştırabileceksiniz. Maçlar sonuçlandığında kazanan arkadaşlarımıza oyun içerisinde kullanabileceği hediyeler sunacağız. ( Hediyeler , oyunun başlangıcından önce açıklanacaktır. )

  NOT : Bu oyun içi etkinliği asla gerçek yaşamınızdaki bahis oyunları ile karşılaştırmayınız. Burada sizlerden bir talepte bulunulmadığının farkında olup , oyunun eğlencesini çıkarmaya bakınız. :)